Zahoďte predsudky, že kuchynský robot sa hodí len do profesionálnej kuchyne. Tento spotrebič nahradí desiatky iných kuchynských pomocníkov aj v bežných domácnostiach.

Výdobytky modernej techniky predstavujú zlepšenie kvality života v rôznych odvetviach. Či už sa jedná o veľké technologické objavy alebo malé vylepšenia každodenného života, je dobré tieto možnosti využiť a neodopierať si ich. Napríklad dnešné kuchynské spotrebiče vám ponúkajú oveľa viac možností využitia, zjednodušení a najmä veľkú úsporu času.

Dnes vďaka inováciám, technologickým pokrokom a modernej dobe nemusíte byť na všetko v kuchyni sám. A to ani vtedy, keď vám nemá kto z rodinných príslušníkov pomôcť. Vtedy na scénu nastupujú moderné kuchynské roboty.

Verte nám, že tieto kuchynské spotrebiče zvládnu urobiť kopec vecí za vás. A vôbec neplatí to, že kuchynský robot je určený len pre profesionálnych kuchárov, pokiaľ si vyberiete ten správny, dokážete ho využívať na každodennej báze aj v bežnej kuchyni.

Je to vďaka tomu, že množstvo výrobcov si necháva naozaj na svojich produktoch záležať a snaží sa, aby boli čo najpraktickejšie. Medzi týchto výrobcov patrí aj značka Kenwood. Okrem toho, že pre ich výrobky sú typické kvalitné materiály, môžu sa pýšiť aj svojou multifunkčnosťou, najmä čo sa týka kuchynských robotov.

Čo všetko dokážu kuchynské roboty?

Kuchynské roboty Kenwood dokážu urobiť takmer všetky činnosti, ktoré vám prvotne napadnú. Je to z toho dôvodu, že táto značka ponúka ku svojmu kuchynskému robotu rozšírenie v podobe viac ako 25 druhov nadstavcov.

To znamená, že vďaka nadstavcom dokážete robot premeniť napríklad na food processor, mlynček na mäso, sekáč na bylinky, odšťavovač, zmrzlinovač, krájač, výrobník domácich cestovín a množstvo ďalších spotrebičov.

Vďaka týmto vymoženostiam dokážete vyťažiť z kuchynského robota čo najviac a naviac aj šetríte miesto vo vašej kuchynskej linke. Predsa len nadstavce nezaberajú toľko miesta ako jednotlivé spotrebiče.

Pozrite sa s nami na niekoľko obľúbených rozšírení kuchynských robotov. A nezabúdajte na to, že toto je len príklad čo s kuchynskými robotmi značky Kenwood dokážete.

Odšťavovač

Leto pomaly začína, to znamená, že najideálnejší čas na domáce odšťavovanie. Ovocie dozrieva na každom rohu a vy častokrát neviete čo s ním? Pripravte si skvelé ovocné šťavy bez pridaných cukrov a konzervantov.

Ovocné šťavy sú skvelým osviežením a vďaka nadstavcu PureJuice k robotu Kenwood si ich pripravíte veľmi jednoducho. Pridajte tento nadstavec ku kuchynskému robotu a nechajte ho všetko odšťaviť do poslednej kvapky.

Naviac vďaka tomu, že zabudovaný separátor zbiera dužinu z ovocia, máte istotu, že z ovocia či zeleniny nevyhodíte nič. Dužinu totižto môžete použiť do koláčov či iných pokrmov.

Mlynček na potraviny

Mlynček na potraviny je multifunkčný pomocník, s ktorým dokážete naozaj veľmi veľa. Nekupujte balené mleté mäso, jednoducho si čerstvé mäso pomelte sami doma. Získate tak zaručenú čerstvosť pomletého mäsa.

Zároveň tento nadstavec obsahuje až tri rôzne kotúče pre rôzne textúry. To znamená, že ak sa máte chuť pustiť do prípravy domácich klobás s mlynčekom na potraviny to hravo zvládnete aj v pohodlí domova bez veľkých starostí.

Krájač a strúhač v jednom

Pokiaľ si pripravujete veľké množstvá čerstvej zeleniny a ovocia, v tomto prípade, vám bude nadstavec krájač a strúhač veľmi vhodným pomocníkom.

Tento nadstavec totižto bez problémov so siedmimi antikorovými rezacími platňami nakrája ovocie a zeleninu na rôzne tvary. Príprava domácich hranolčekov vďaka tomuto vylepšeniu nebola nikdy jednoduchšia.

To je len časť toho, čo všetko s kuchynskými robotmi Kenwood môžete získať. Nechajte sa v kuchyni rozmaznávať a doprajte si pomocníka, ktorý všetko spraví bez frflania a naviac s dokonalým a precíznym výsledkom.

Tags: